RE1206FRE071K4L
MFR.Part #
RE1206FRE071K4L
JLCPCB Part #
C4241785
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS