RE1206FRE07120RL
MFR.Part #
RE1206FRE07120RL
JLCPCB Part #
C3924823
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS