RC0805JR-07200KP
MFR.Part #
RC0805JR-07200KP
JLCPCB Part #
C5842697
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS