RE1206DRE0793K1L
MFR.Part #
RE1206DRE0793K1L
JLCPCB Part #
C4265397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS