FMP100FRF52-19R6
MFR.Part #
FMP100FRF52-19R6
JLCPCB Part #
C1755047
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS