RE1206DRE0753R6L
MFR.Part #
RE1206DRE0753R6L
JLCPCB Part #
C4284439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS