RE1206DRE07374RL
MFR.Part #
RE1206DRE07374RL
JLCPCB Part #
C4234568
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS