HHV-50FR-52-1M96
MFR.Part #
HHV-50FR-52-1M96
JLCPCB Part #
C1764041
Description
-55℃~+155℃ 1.96MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS