RE1206DRE07200RL
MFR.Part #
RE1206DRE07200RL
JLCPCB Part #
C3934501
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS