MFR25SFRF52-95K3
MFR.Part #
MFR25SFRF52-95K3
JLCPCB Part #
C1747624
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS