RE0805FRE0724KL
MFR.Part #
RE0805FRE0724KL
JLCPCB Part #
C859613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS