RE0805DRE0771K5L
MFR.Part #
RE0805DRE0771K5L
JLCPCB Part #
C859532
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS