AA2512FK-0751KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2512FK-0751KL
JLCPCB Part #
C4299313
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS