RE0805DRE0752K3L
MFR.Part #
RE0805DRE0752K3L
JLCPCB Part #
C859520
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS