MFP1WSBRE52-113R
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-113R
JLCPCB Part #
C1780080
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS