RE0603DRE0736KL
MFR.Part #
RE0603DRE0736KL
JLCPCB Part #
C859265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS