RT0805BRE07750KL
MFR.Part #
RT0805BRE07750KL
JLCPCB Part #
C868194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS