RE0603DRE0711RL
MFR.Part #
RE0603DRE0711RL
JLCPCB Part #
C859183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS