RSF5SSJT-73-7K5
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-7K5
JLCPCB Part #
C1394017
Description
-55℃~+155℃ 5W 7.5kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS