RE0402FRE07221KL
MFR.Part #
RE0402FRE07221KL
JLCPCB Part #
C7042163
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS