AC1210FR-073R9L
MFR.Part #
AC1210FR-073R9L
JLCPCB Part #
C728032
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS