RE0402DRE07910KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE0402DRE07910KL
JLCPCB Part #
C852063
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS