AA2512JK-0762RL
MFR.Part #
AA2512JK-0762RL
JLCPCB Part #
C4130517
Description
-55℃~+155℃ 1W 62Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS