RE0402DRE07300RL
MFR.Part #
RE0402DRE07300RL
JLCPCB Part #
C851953
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS