AT1206BRD0742K2L
MFR.Part #
AT1206BRD0742K2L
JLCPCB Part #
C857422
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS