RE0402DRE0711K3L
MFR.Part #
RE0402DRE0711K3L
JLCPCB Part #
C851877
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS