AF1206FR-073K01L
MFR.Part #
AF1206FR-073K01L
JLCPCB Part #
C855154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS