RE0201BRE07205KL
MFR.Part #
RE0201BRE07205KL
JLCPCB Part #
C7337488
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS