Y1628400R000T0R
MFR.Part #
Y1628400R000T0R
JLCPCB Part #
C4157149
Description
-55℃~+150℃ 400Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount