RC2512JK-7W2K7L
MFR.Part #
RC2512JK-7W2K7L
JLCPCB Part #
C20164489
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS