RC2512FK-7W9R1L
MFR.Part #
RC2512FK-7W9R1L
JLCPCB Part #
C6966144
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS