YC248-FR-0713K3L
MFR.Part #
YC248-FR-0713K3L
JLCPCB Part #
C1734591
Description
13.3kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS