RT2512BKE0790K9L
MFR.Part #
RT2512BKE0790K9L
JLCPCB Part #
C4151166
Description
-55℃~+125℃ 750mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS