RC2512FK-7W3K92L
MFR.Part #
RC2512FK-7W3K92L
JLCPCB Part #
C7276703
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS