AC0805JR-071M3L
MFR.Part #
AC0805JR-071M3L
JLCPCB Part #
C229150
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS