RC2512FK-7W160RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W160RL
JLCPCB Part #
C5863087
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS