RT0805CRC073K48L
MFR.Part #
RT0805CRC073K48L
JLCPCB Part #
C4105067
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS