RC2512FK-0788K7L
MFR.Part #
RC2512FK-0788K7L
JLCPCB Part #
C878241
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS