RC2512FK-07866KL
MFR.Part #
RC2512FK-07866KL
JLCPCB Part #
C878235
Description
-55℃~+155℃ 1W 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS