RC2512FK-07768RL
MFR.Part #
RC2512FK-07768RL
JLCPCB Part #
C878204
Description
-55℃~+155℃ 1W 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS