AT0603BRD07316KL
MFR.Part #
AT0603BRD07316KL
JLCPCB Part #
C855799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS