RC2512FK-075K1L
MFR.Part #
RC2512FK-075K1L
JLCPCB Part #
C878128
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS