RC0201JR-072K2L
MFR.Part #
RC0201JR-072K2L
JLCPCB Part #
C138109
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS