RC2512FK-0759KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-0759KL
JLCPCB Part #
C878125
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS