AHA25AFB-2K87
MFR.Part #
AHA25AFB-2K87
JLCPCB Part #
C1568442
Description
2.87kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS