RC2512FK-0757K6L
MFR.Part #
RC2512FK-0757K6L
JLCPCB Part #
C878121
Description
-55℃~+155℃ 1W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS