AF0805JR-073K3L
MFR.Part #
AF0805JR-073K3L
JLCPCB Part #
C2098620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS