RC2512FK-07475RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-07475RL
JLCPCB Part #
C878061
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS