AT0402BRD074K81L
MFR.Part #
AT0402BRD074K81L
JLCPCB Part #
C5555409
Description
-55℃~+155℃ 4.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS