RC2512FK-0739RL
MFR.Part #
RC2512FK-0739RL
JLCPCB Part #
C724015
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS